dr n. med. Katarzyna Malinowska, mgr Jolanta Maria Dynarska Naturoterapia w leczeniu ran

dr n. med. Katarzyna Malinowska

specjalista leczenia ran, metod naturalnych i naturoterapii, wie jak ważne jest holistyczne na Pacjentów z cukrzycą, angiopatią i amiopatią oraz neuropatią.
W swojej praktyce oprócz ran przewlekłych wspiera Pacjentów ze zmianami strukturalnymi oraz deformacjami i wadami postawy -> i to wszystko to również leczenie ran. Skorzystajmy z doświadczenia osoby, o tak wszechstronnym spojrzeniu – zapraszamy na Konferencję.

 mgr Jolanta Maria Dynarska

Specjalistka w dziedzinie opieki długoterminowej, specjalista leczenia ran, hirudoterapeuta, larwoterapeuta

Członek polskiego towarzystwa leczenia ran i komisji kształcenie przy szczecińskiej izbie pielęgniarek i położnych

Posiada 28 lat doświadczenia w pracy między innymi na bloku operacyjnym jako instrumentariuszka anestezjologiczna, w poradni chirurgiczno-ortopedycznej, w gabinecie zabiegowym poz. Obecnie pracuje w oddziale dermatologii, posiada własny podmiot leczniczy – rehabilitację rodzinną a w nim gabinet leczenia ran. Dodatkowo prowadzi wykłady na kursach i specjalizacjach w szczecińskich ośrodkach kształcenia dla pielęgniarek. Mgr Jolanta Maria Dynarska prowadzi wykłady na temat leczenia ran podczas licznych konferencji np. Dla lekarzy, pielęgniarek, podologów itd. W zakresie leczenia ran współpracuje również ze środowiskiem farmaceutycznym.