Daniel Abratkiewicz, właściciel firmy i marki „Podoland”. Przygodę z podologią rozpoczął we wrześniu 2015 roku. Firma Podoland wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzyła własną linię produktów (cęgi i narzędzia) przeznaczonych do pracy gabinetowej, oraz domowej pielęgnacji. Potrzeba rynku zainspirowała właściciela do otwarcia stacjonarnego Centrum szkoleniowego  podologiczno – medycznego we Wrocławiu, gdzie szkolenia prowadzone są przez najlepszych instruktorów z Polski i z zagranicy. 

Zaangażowany w popularyzację Metody Arkady na rynku krajowym oraz ekspansję na rynki zagraniczne. Prowadzone działania przyczyniły się do zaistnienia Metody Arkady w ponad 30 krajach m.in. Holandii, Belgii, Francji, Estonii, Białorusi, Ukrainie, Rosji, Grecji i Macedonii. Od 2016 roku Daniel Abratkiewicz pełni funkcję międzynarodowego instruktora Metody Arkady.

Uczestnik i mówca na wielu międzynarodowych konferencjach (m. in. W Neapolu, Kownie, Petersburgu czy we Lwowie). Ekspert w dziedzinie wrastających paznokci. Właściciel zgłoszonego do patentu, systemu do korekcji wkręcających paznokci „UniSystem”.