Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego III Konferencji Naukowej Medycyny Holistycznej „Stopa w Świecie Nauk Medycznych” mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji w charakterze Sponsora/Wystawcy.

Konferencja o wymiarze krajowym, zgromadzi kilkaset osób z branży medycznej i podologicznej, głównie lekarzy, fizjoterapeutów, specjalistów leczenia ran, podologów, zajmujących się schorzeniami narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem chorób stopy.

Konferencja odbędzie się w dniach 30.11 – 01.12.2018 r. w Hali Netto Arena w Szczecinie.

Wydarzenie będzie idealnym miejscem na wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami środowiska medycznego z całego kraju. Mamy nadzieję, że Konferencja stanie się dla Państwa doskonałym miejscem na nawiązanie kontaktów biznesowych, które zaowocują wymiernymi korzyściami.

Państwa uczestnictwo w tym przedsięwzięciu przyczyni się do wzmocnienia celów Konferencji, a najważniejszym z nich jest wzmocnienie interdyscyplinarności i kompleksowości medycznych procedur realizowanych wokół stopy oraz integracja środowiska specjalistów wielu dziedzin. W ramach współpracy oferujemy promocję w kampanii reklamowej poprzedzającej wydarzenie oraz nadanie tytułu Partnera.

W ramach promocji oprócz stoiska przygotowaliśmy dla Państwa:

  • prezentację firmy na naszej konferencyjnej stronie internetowej www.konferencja.edupodologia.pl,
  • wydarzenie w portalu FB – na którym prezentować będziemy przygotowane przez Państwa materiały informacyjno – promocyjne,

Opiekę nad Państwem sprawuje: Kamil Tychowski, + 48 721 700 481, kt@podologia.pl

Nasza oferta za stoisko o maksymalnej wielkości 6m2 na terenie odbywania się konferencji wynosi:

  • CENA REGULARNA STOISKA WYSTAWIENNICZEGO 1500 zł netto 

Z wyrazami szacunku
ORGANIZATOR
PODOLOGIA.pl